Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Tjietze Dijk en Jurjen van Dijk winnen 2e Koppelwedstrijd

terug naar overzicht

Maandag, 21 oktober 2019

Oldeberkoop – Afgelopen zondag, 20 Oktober was de laatste officiële wedstrijd van het visseizoen 2019 voor de wedstrijdvissers van Hengelsportvereniging de Rietvoorn uit Oldeberkoop. Er was een koppelwedstrijd uitgeschreven aan de Helomavaart, nabij het Paviljoen Driewegsluis, Het was zondagmorgen niet zo vroeg, voor de Vissers, na een hele zomer vol actie.

Het weer deed lekker najaar aan, de praktijk was temperatuur 11 graden, een lichte bries en vele zonnestralen. De opkomst was een positief ingestelde groep heren senioren, welke zich melden bij de wedstrijdleiding. De vangsten waren van begin af aan goed, zowel in gewicht, maar in aantal nog beter. Het team van captain Tjietze Dijk en mede koppelgenoot Jurjen visten vanaf het beginsignaal strak en geconcentreerd, hun strategie was van te voren goed doorgenomen en werd goed uitgevoerd.

Bij de weging bleek dat hun tactiek goed was en staken er met kop en schouders boven uit. Hun gewicht was 3905 gram met ongeveer 120 vissen in het net. De vangst zou na afloop genoeg blijken te zijn voor de dagoverwinning. Opmerkelijk feit was het grote aantal Alvers wat gevangen werd door Tjietze Dijk, circa 47 stuks. Het Team van Rinze Kootstra en Albert de Vries bleek op een verdienstelijke 2e plaats te zijn uitgekomen met 2335 gram. Team Lammert Menger en Harry Nijholt mochten naar voren komen voor de 3e plaats met 1660 gram.

De start van de Herfst wedstrijd 2019 zal zijn op zondag 27 Oktober, vertrek 7.00 uur van de Carpoolplaats in Oldeberkoop. Naafloop zal de prijsuitreiking bij het van der Valk Restaurant in Wolvega.