Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Rinze Kootstra en Jurjen van Dijk winnen Koppelwedstrijd

terug naar overzicht

Zondag, 7 oktober 2018

Oldeberkoop – Afgelopen zondag, 7 Oktober was de finish van het visseizoen 2018 voor de wedstrijdvissers van Hengelsportvereniging de Rietvoorn uit Oldeberkoop. Er was een koppelwedstrijd uitgeschreven aan de Boorn bij Oldeboorn, Friesland zijde. Het was zondagmorgen vroeg, voor de Vissers, na een hele zomer bij daglicht opgestaan, was het nu in het donker tasten naar hun materiaal. Het weer deed voorjaars aan, de praktijk was temperatuur 14 graden, een lichte bries en vele zonnestralen.

De opkomst was een positief ingestelde groep heren senioren, welke zich melden bij de wedstrijdleiding. De vangsten waren van begin af aan goed, zowel in gewicht, maar in aantal nog beter. Het team van Rinze Kootstra en Jurjen van Dijk, viste vanaf het beginsignaal strak en geconcentreerd, hun strategie was van te voren goed doorgenomen en werd goed uitgevoerd.

Bij de weging bleek dat hun tactiek goed was en staken er met kop en schouders boven uit. Hun gewicht was 3750 gram. De vangst zou na afloop genoeg blijken te zijn voor de dagoverwinning. Het Team van Lammert Menger en Albert de Vries bleek op een verdienstelijke 2e plaats te zijn uitgekomen met 2700 gram, hierbij was wel een vermelding, Lammert Menger had een Snoek van ca. 1 meter aan de haak, maar telde niet mee voor het gewicht, Snoek behoort tot roofvis. Team Roelof Hijlkema en Harry Nijholt mochten naar voren komen voor de 3e plaats met 2390 gram.

De totale uitslag kunt u nalezen op de website van HSV de Rietvoorn. De prijzen zullen worden uitgereikt op de Jaarvergadering in 2019.


Krantenverslag 2e Koppelwedstrijd, Oldeboor
Stellingwerf en NOS, 10 Oktober 2018